Kullanım Şartları

GozDr.com’da yer alan içerikler kullanıcının bulunduğu ülke sınırları içerisinde onaylanmamış ya da yasadışı olan bir ürünün, uygulamanın ya da tedavinin reklamı ya da propagandası olarak algılanmamalıdır.
GozDr.com ziyaretçilerine göz, görme duyusu, göz sağlığı, göz hastalıkları ve tedavileri konularında genel bilgi sunmak üzere tasarlanmıştır. GozDr.com’da bulunan yazı ve görüşler tıbbi öneri yerine geçmez. Gözlerinizde ya da görmenizde herhangi bir sorun olduğunu düşündüğünüzde en kısa sürede bir göz hastalıkları uzmanına başvurmanızı öneririz. Göz sağlığınız ile ilgili en doğru ve güncel bilgileri, gözlerinizi muayene ettikten sonra göz hastalıkları uzmanınız verecektir. Göz sağlığı ve hastalıkları ile ilgili bilgi edinmek amacıyla sitemizi ziyaret ettiğinizde bu yazıdaki kullanım şartlarımızı okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.
1. Amacımız sitemizde ziyaretçilerimize en doğru ve güncel bilgileri sunabilmektir, fakat sitede yer alan bilgilerin doğru, eksiksiz, hatasız ve güncel olduğunda dair herhangi bir garanti, taahhüt, ima ya da bildirimde bulunmamaktayız.
GozDr.com sitede yer alan öneri ve bilgilerin kullanımından veya uygulanmasından, ya da ziyaretçilerin sitemize ulaşamamış olmasından doğacak herhangi bir hasar ya da zarardan dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.
2. Bu sitedeki bazı linkler sizi, bizim kontrolümüzde olmayan başka web sitelerine götürebilir. Bu şekilde ulaştığınız web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından, şartlarından ve bunlardan dolayı sizin ve bilgisayarınızın uğrayabileceği hasar ve zararlardan dolayı GozDr.com hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.
3. Bu kullanım şartları ve sizin GozDr.com’u kullanımınız Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre yorumlanmalı ve bu yasalar ile uyumlu olmalıdır. Kullanım şartlarımızı açıkladığımız maddelerden herhangi birinin Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre hukuk dışı, hükümsüz, yanlış ya da uygulanamaz olması durumunda, bu madde hükümsüz kabul edilse bile, diğer maddelerin geçerliliği devam edecektir.
4. Sitemizin içeriğini bireysel kullanıcılar ticari olmayan amaçlarla, yalnızca özel kullanımları için kaydedebilir ya da kağıda dökebilirler. Bu dökümanlar yazılı, basılı, optik, manyetik ve diğer araçlar yolu ile paylaşılamaz. Site içeriği ticari amaçla ne özel, ne de tüzel kişilikler tarafından kaydedilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve kağıda dökülemez. Tüzel kişi ya da gruplar, dernekler, vakıflar ve kurumlar site içeriğini ticari olmayan amaçlarla dahi, site yönetiminin yazılı izni olmadan kaydedemez, kopyalayamaz, çoğaltamaz ve kağıda dökemez.
5. GozDr.com içeriğinin kimseye haber verilmeden herhangi bir zamanda, ya da herhangi bir sebeple değiştirilmesi, güncellenmesi, silinmesi, modifiye edilmesi hakkımız saklıdır.
6. Ziyaretiniz esnasında elde edebileceğimiz kişisel ve kişisel olmayan bilgilere, ve bunları ne gibi amaçlarla kullanabileceğimize dair beyanımızı okumanızı öneririz.
7. Yayın Hakları Bilgisi: GozDr.com’da yer alan tüm materyelin yayın hakları saklıdır ve uluslararası yayın hakları yasaları ile korunmaktadır.
Herhangi bir amaçla GozDr.com sitesini ziyaret eden herkes yukarıdaki şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır. GozDr.com yönetimi yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Ziyaretçilerimize kullanım şartlarımızı sık takip etmelerini önerir ve sitemizi son ziyaret ettikleri tarihteki mevcut beyanımızın geçerli olduğunu belirtiriz.


Comments are closed.

• Bu yazı 4 Ağustos 2019 tarihinde güncellenmiştir.