GozDr.com hakkında…

Bu sitede ziyaretçilere göz hastalıkları ve bunların tedavi yöntemleri ile ilgili güvenilir ve güncel bilgi sunmayı amaçlamaktayım.
Sitemde göz sağlığı ve hastalıkları, göz bozukluklarının ve göz hastalıklarının tedavileri, tedavide kullanılan ilaçlar ve cerrahi yöntemler ile ilgili yazılar, ziyaretçilerin göz hastalıkları ile ilgili sorularına cevaplar, göz hastalıkları ve tedavileri ile ilgili güncel gelişmeler yer almaktadır.
Bu sitenin tüm içeriği güncel bilimsel literatüre göre ve genel kabul gören tıbbi kılavuzlara uygun olarak hazırlanmaktadır. Yine de bu sitedeki tüm yazıların yalnızca bilgilendirme amaçlı olduğunu hatırlatır, bunların tıbbi öneriler olarak değerlendirilmemesi gerektiğini, göz sağlığınız ile ilgili en doğru bilgileri, sizi muayene ettikten sonra, göz hastalıkları uzmanınızın vereceğini hatırlatırım. Sitede yer alan bilgi ve önerilerin referans alınmasından, bunlara göre yapılan uygulamalardan ve bunun sonucunda oluşabilecek olumsuz etkilerden dolayı yasal ve vicdani sorumluluk kabul etmem söz konusu değildir.
Bu sitenin maddi kazanç amacı ve herhangi bir gelir kaynağı yoktur. Sitede hiçbir ürün ya da firmanın gizli ya da açık reklamı yapılmayacaktır.


Comments are closed.

• Bu yazı 29 Kasım 2014 tarihinde güncellenmiştir.