GozDr.com hakkında…

2006 yılından beri yayında olan GozDr.com’da ziyaretçilerime göz sağlığı, göz hastalıkları ve bunların tedavi yöntemleri ile ilgili güvenilir ve güncel bilgi sunmayı amaçlamaktayım.
Bu sitede göz sağlığı ve hastalıkları, göz bozukluklarının ve göz hastalıklarının tedavileri, tedavide kullanılan ilaçlar ve cerrahi yöntemler ile ilgili yazılar, ziyaretçilerin göz hastalıkları ile ilgili sorularına cevaplar, göz hastalıkları ve tedavileri ile ilgili güncel gelişmeler yer almaktadır.
Bu sitenin tüm içeriğini güncel bilimsel literatüre göre ve genel kabul gören tıbbi kılavuzlara uygun olarak hazırlamaya çalışmaktayım. Yine de bu sitedeki tüm yazıların yalnızca bilgilendirme amaçlı olduğunu ve bunların kişiye özel hekim önerileri olarak değerlendirilmemesi gerektiğini hatırlatırım. Göz sağlığınız ile ilgili en doğru bilgileri, sizi muayene ettikten sonra, göz hastalıkları uzmanınız verecektir. Sitede yer alan bilgi ve önerilerin referans alınmasından, bunlara göre yapılan uygulamalardan ve bunun sonucunda oluşabilecek olumsuz etkilerden dolayı yasal ve vicdani sorumluluk kabul etmem söz konusu değildir.
Sitede hiçbir ürün, yöntem ya da firmanın gizli ya da açık reklamı yapılmayacaktır.


Comments are closed.

• Bu yazı 5 Ağustos 2019 tarihinde güncellenmiştir.